Upínanie - EMUGE-FRANKEN Slovensko

 
 
 

Upínanie 

Bez presného upnutia sa nedá presne vyrábať. 5 systémov upínania, 5 možných prístupov k Vašim požiadavkám na upínanie rotačných dielov. Podľa požadovanej presnosti, podľa toho, čo potrebujete. Presne, bez kompromisov. Hovoríme s Vami o tisícinách.

 
 
 
 
Upínanie nástrojov

Upínanie nástrojov

Katalóg EMUGE 140, str. 563-726

Katalógy na stiahnutie

Technické informácie

Základné princípy a označenia

Systémy na upínanie nástrojov sú nedeliteľnou súčasťou produktov EMUGE. Iba správne, stabilne a presne upnutý nástroj môže priniesť výkon, ktorý od neho požadujete.
EMUGE ponúka viacero systémov upínania nástrojov, použiteľných v závislosti od strojného vybavenia a požiadaviek na presnosť výroby zákazníka. Od klasických puzdier s rýchlovymeniteľnými vložkami (KSN), cez klieštinové upínače s minimálnou kompenzáciou (Softsynchro) až po tepelné a presné mechanické upínače (PGR).
Veľmi dôležitú úlohu v modernej výrobe majú závitové aparáty s automatickou reverzáciou (GRN) a aparáty so zrýchlovacou prevodovkou (Speedsynchro).

  • dĺžková kompenzácia a preklzová spojka
  • rýchlovymeniteľné i klieštinové systémy
  • zrýchlovacie aparáty a automatická reverzácia

 

   

 

Speedsynchro

Závitový aparát s prevodovkou

 

Závitový aparát Speedsynchro® MODULAR umožňuje dosiahnuť pri výrobe závitov vyššie rezné rýchlosti a tým skrátiť dobu potrebnú na výrobu závitu prakticky až o 50%. Ďalším pozitívom je úspora elektrickej energie a zvýšenie životnosti nástrojov.

  • dlhšia životnosť
  • vyššia rýchlosť
  • znížené náklady

 

 

 

 

 

 

Čitať viac Speedsynchro


 

 
 
Upínanie obrobkov

Upínanie obrobkov

Katalóg upínania obrobkov EMUGE

Katalógy na stiahnutie

Technické informácie

Základné princípy a označenia

Upínače obrobkov sú navrhované a vyrábané vždy pre individuálne potreby zákazníka. Už vo fáze ponuky je potrebné špecifikovať väčšinu rámcových podmienok, ako napr. strojné vybavenie, priebeh procesov, požiadavky na presnosť ... 
Pre každý výrobný proces ponúka EMUGE optimalizované riešenie. V závislosti od požiadaviek a po konzultácii so zákazníkom navrhneme jeden z 5 systémov upínania. 

  • upínanie pre individuálne potreby zákazníka
  • 5 systémov v závislosti od podmienok a presnosti
  • spoľahlivosť a vysoká presnosť upínačov