Vŕtanie - EMUGE-FRANKEN Slovensko

 
 
 

Vŕtanie

Výroba perfektného závitu začína vyvŕtaním otvoru. Symetrické a polohovo presne vyvŕtané otvory majú výrazný vplyv na kvalitu výroby. EMUGE ponúka radu celotvrdokovových vrtákov spĺňajúcich najvyššie požiadavky. Ak je Vašou prioritou pri vŕtaní rýchlosť a presnosť, EMUGE má riešenie. Vŕtať s nami sa oplatí.

 
 
 
 
Tvrdokovové vrtáky

Tvrdokovové vrtáky

Katalóg EMUGE 140 str. 453-500

Katalógy na stiahnutie

Technické informácie

Základné geometrie, označenia

Výrobný program tvrdokovových vrtákov EF-Drill je výsledkom rozsiahleho vývoja našich odborníkov a uplatnenia najnovších poznatkov z oblasti geometrií nástrojov a povlakov.
Veľký dôraz bol kladený na zladenie požiadaviek na predvŕtané otvory pod tvárniace a rezacie závitníky so životnosťou a rýchlosťou vrtákov. Všetky bežné rozmery používané pod závitníky máme skladom.
Tichý chod našich vrtákov poukazuje na nízke potrebné krútiace momenty a teda možnosť použitia i na strojoch disponujúcich nižším výkonom.

  • celotvrdokovové vrtáky od priemeru 0,75 mm
  • moderné geometrie a povlaky, optimalizované pre materiál
  • vysoké rezné rýchlosti a životnosti nástrojov

 

 

 

 
 
Vrtáky s vymeniteľnou hlavou

Vrtáky s vymeniteľnou hlavou

NOVINKA - brožúra EMUGE

Katalógy na stiahnutie

Technické informácie

 

Nové vrtáky EF-Drill Modular sú určené predovšetkým na vŕtanie väčších otvorov v oceliach a liatine, umožňujú však aj použitie v nehrdzavejúcich oceliach a hliníku.
Modulárna stavba nástroja umožňuje vysokú flexibilitu a hospodárnosť. Vymeniteľná hlavička je vynikajúco vystredená na nosiči, čo umožňuje dosahovať vysoké presnosti vŕtaných otvorov aj pod tvárnené závity.

  • vymeniteľná tvrdokovová hlavička, priemery 14,00 až 32,00 mm
  • povlak TIALN-T21, minimalizácia nebezpečenstva vylomenia reznej hrany
  • patentované upínanie hlavičky skrutkou z čela